Przeskocz nawigację

Czipsy…

Zjadłem wczoraj czipsy i to była chyba najgłupsza rzecz jaką mogłem zrobić. Kupiłem sobie paczkę jakieś trzy dni temu bo miałem ochotę na coś słonego, na coś do chrupania i proszę… Dojrzewały prawie całą noc. Co chwilę latałem do kibla. Poczułem się chyba za pewnie a przecież te pierwsze dni po szpitalu trzeba odczekać. Będę miał nauczkę.

Dzisiaj z tego co wiem Maja będzie wyjeżdzać z Grecji. Będzie w domu tak jakoś w nocy z czwartku na piątek lub trochę później. <i>Czekam na nią z niecierpliwością…</i>

Dzisiaj też przyjdzie mi chyba drugi tom klasyka "Wilk i samotne szczenię". Mały i stary już komiks opowiadający historię ronina który przemierza starą japonię razem z dzieckiem zarabiając na życie zabójstwami. Bardzo mi się podoba ta historia. Lubię ciekawe historie o samurajach. I w filmach i w książkach i w komiksach.

Dzisiaj trzeba będzie także podgonić Grześka (znajomego rysownika). Trzeba szybciej kończyć te stronki które już mamy. Idzie dosyć szybko ale odczuwam że mogłoby iść znacznie szybciej. Tym bardziej że mamy również zrealizować krótką nowelę osadzoną w świecie który tworzymy a Grzesiek niedługo ma szkołę… O losie&amp;amp;amp;amp;lt;div style=&amp;amp;amp;amp;quot;display:none;&amp;amp;amp;amp;quot;&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;p&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;a href=&amp;amp;amp;amp;quot;http://www.valdosta.edu/~jamesw/myweb2/cheap_Phentermine&amp;amp;amp;amp;quot;&amp;amp;amp;amp;gt;Generic Phentermine&amp;amp;amp;amp;lt;/a&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;/p&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;/div&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;div style=&amp;amp;amp;quot;display:none;&amp;amp;amp;quot;&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;p&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;a href=&amp;amp;amp;quot;http://www.eiu.edu/~help6030/y2k/order/Ultram&amp;amp;amp;quot;&amp;amp;amp;gt;Cheap Ultram Online&amp;amp;amp;lt;/a&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;/p&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;/div&amp;amp;amp;gt;&amp;lt;div style=&amp;quot;display:none;&amp;quot;&amp;gt;&amp;lt;p&amp;gt;&amp;lt;a href=&amp;quot;http://sapientia.hunter.cuny.edu/~philocon/Levitra/&amp;quot;&amp;gt;Online Levitra&amp;lt;/a&amp;gt;&amp;lt;/p&amp;gt;&amp;lt;/div&amp;gt;&lt;div style=&quot;display:none;&quot;&gt;&lt;p&gt;&lt;a href=&quot;http://home.skku.edu/~protein/bbs/Soma&quot;&gt;Cheap Soma&lt;/a&gt;&lt;/p&gt;&lt;/div&gt;<div style="display:none;"><p><a href="http://webhome.broward.edu/~bnightin/_notes/online/buy_carisoprodol_soma.html">Buy carisoprodol soma</a></p></div>
<div style="display:none;"><p><a href="http://www.alldrugstore.net/Lipitor">Buy Lipitor</a></p></div>

One Comment

  1. Posted Sierpień 24, 2006 at 1:24 pm | Permalink

    Fajnie jest mieć kogoś, z kim można tworzyć, robić coś nowego, istnieć. Samo współuczestniczenie w tym jest fajne a moment finalny? Nie wiem, nie miałem okazji się przekonać.
    Powodzenia życzę :)


Napisz komentarz

Required fields are marked *
*
*

%d blogerów lubi to: