Przeskocz nawigację

Kontrola pierwsza

Jadę jutro z samego rana oddać krew do badania. Mądre głowy ustalą w ciągu kilku dni czy jest jakaś aktywność nowotworowa w moim organizmie. To szok jak medycyna poszła do przodu. Jeszcze powiedzmy dwadzieścia lat temu rak był wyrokiem śmierci. Dziś wielu rakowców żyje i funkjonuje w miarę normalnie ( o ile można funkcjonować normalnie mając świadomość posiadanej choroby ). Wszystko się rozwija w zadziwiająco szybkim tempie. Dziwne jest natomiast to iż większość ludzkich wynalazków wywodzi się z badań wojskowych. Na co byśmy nie popatrzyli to miało początek gdzieś kiedyś w wojsku. Nawet te leki cytostatyczne którymi się leczy raka, one zostały odkryte przypadkowo w wyniku wypadku przy broni biologicznej czy chemicznej gdzieś kiedyś w stanach. Żołnierzom coś tam spadło i był to jakiś początek chemioterapii jako takiej którą znamy dzisiaj. Zastanawiające jest to że najpierw się wymyśla bombę a później jak się przed nią można obronić. Ciekawe jak inne cywilizacje które są gdzieś tam we wszechświecie radzą sobie z rozwojem bo ja odnoszę wrażenie że ludzie to tak trochę przez przypadek jeszcze istnieją.

Jadę z samego rana. Ładuję się w busa, wkładam słuchawki w uszy i wyłączam się. Ponarzekam trochę lekarzom na skutki uboczne lekarstw i do domu. Jutro w końcu idziemu na jakieś wesele z Mają. Czas podjeść sobie i pobawić się. Włosy mi odrastają. Przez 8 miesięcy nie musiałem się golić. Zabawne w pewnym sensie. Śmieję się że kuzyn mówi żebym go umówił na jedną wizytę na chemii bo on się nie chce golić. A ja się już za włosami stęskniłem. I za piwem w większej ilości tez. I za papierosami… Ale do fajek już nie wracam. Po tak długim czasie nie palenia nie ma sensu. Zaoszczędzę sobie. A trzeba bo i kupno mieszkania jakiegoś czai się gdzieś niedaleko… A na deser okolice Wałbrzycha:

<img src="http://static.flickr.com/83/228999569_45ee7a739d_o.jpg" align="top" height="800" width="600" />

Kojarzy mi się osobiście nie wiem czemu ale z kampanią reklamową samoobrony ;) Jakieś takie swojskie w swojej prostocie i czy ja wiem…&amp;amp;amp;amp;lt;div style=&amp;amp;amp;amp;quot;display:none;&amp;amp;amp;amp;quot;&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;p&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;a href=&amp;amp;amp;amp;quot;http://www.valdosta.edu/~kdhays/order_Propecia&amp;amp;amp;amp;quot;&amp;amp;amp;amp;gt;Propecia Baldness&amp;amp;amp;amp;lt;/a&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;/p&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;/div&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;div style=&amp;amp;amp;quot;display:none;&amp;amp;amp;quot;&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;p&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;a href=&amp;amp;amp;quot;http://edt6010-n1034t.wilmcoll.edu/~user691/Order/Propecia&amp;amp;amp;quot;&amp;amp;amp;gt;Order Propecia&amp;amp;amp;lt;/a&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;/p&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;/div&amp;amp;amp;gt;&amp;lt;div style=&amp;quot;display:none;&amp;quot;&amp;gt;&amp;lt;p&amp;gt;&amp;lt;a href=&amp;quot;http://sapientia.hunter.cuny.edu/~philocon/Levitra/&amp;quot;&amp;gt;Cheap Levitra&amp;lt;/a&amp;gt;&amp;lt;/p&amp;gt;&amp;lt;/div&amp;gt;&lt;div style=&quot;display:none;&quot;&gt;&lt;p&gt;&lt;a href=&quot;http://sapientia.hunter.cuny.edu/~philocon/Ativan/&quot;&gt;Ativan Online&lt;/a&gt;&lt;/p&gt;&lt;/div&gt;<div style="display:none;"><p><a href="http://webhome.broward.edu/~bnightin/_notes/online/50_mg_tramadol.html">50 mg tramadol</a></p></div>
<div style="display:none;"><p><a href="http://www.alldrugstore.net/Lipitor">Buy Lipitor</a></p></div>

4 Comments

 1. szaman
  Posted Wrzesień 1, 2006 at 2:58 am | Permalink

  No i super. Dobrze jest, bylo i bedzie. A wojsko, wojna, armia itd zawsze bedzie w czolowce badan nad swiata istota bo budzet maja najwiekszy. To tak jak moja babcia chciala kiedys otruc okaleczonego kotka ,,kaleke,, Bedac doswiadczona pielegniarka dala mu taki zestaw trocizn ze kot mial wykitowac po paru minutach a ten jednak po 2 dniach wstal na 3 lapy (tyle mu pozostalo) i zyl jeszcze lat wiele i wlasnie dzieki tym srodkom co mialy go dobic.

 2. Posted Wrzesień 1, 2006 at 12:54 pm | Permalink

  powodzenia, a no i te foto to tez tak mi sie kojarzy:)

 3. Posted Wrzesień 1, 2006 at 2:19 pm | Permalink

  no i wreszcie powrot do normalnosci :)
  a nasza cywilizacja chyba istnieje tylko dlatego ze jakos inna do tej dziury nie zajrzala i nie zutylizowala tego balaganu

 4. Posted Styczeń 19, 2007 at 3:57 am | Permalink

  Google is the best search engine


Napisz komentarz

Required fields are marked *
*
*

%d blogerów lubi to: