Przeskocz nawigację

"Jakiej muzyki słuchasz?"

… ano takiej jaką od kumpli wyniosłem zanim zacząłem sobie sam kupować ( czyli wiedziałem już, co mi się mniej więcej podoba po odsłuchaniu różnych stron muzycznego świata ). Na zdjęciu jest <a href="http://www.izrael.art.pl/" target="_blank">izrael</a>, tak u góry, okładkę projektował <a href="http://gregorvonschweidnitz.blogspot.com/" target="_blank">gregor</a>. Pewnie <a href="http://drshaman.blogspot.com/" target="_blank">dr.szaman</a> też coś swojego dojrzy hehe. Mało, ale nie miałem miejsca na rozłożenie całej kolekcji, poza tym część jest u Mai. Kasety chowam i przy każdych większych porządkach pilnuję aby nie wyleciały do kosza. Jest tu na kasecie <a href="http://pl.wikipedia.org/wiki/Sex_Pistols" target="_blank">sex pistols</a> z rewelacyjnym road runner, kawałek który mimo tak wielkiej przepaści czasowej i jakościowej powala swoją autentycznością i jajem. <a href="http://www.takt.com.pl/" target="_blank">Takt</a>, mistrz piractwa istnieje do dziś jako legalna i dosyć dobra firma nagrywająca płyty. Gdyby nie oni nie poznałbym większości rzeczy w których kocham się do dzisiaj.

&amp;amp;amp;amp;amp;lt;a href=&amp;amp;amp;amp;amp;quot;http://www.flickr.com/photos/zbyszekradwanski/&amp;amp;amp;amp;amp;quot;&amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;lt;img src=&amp;amp;amp;amp;amp;quot;http://static.flickr.com/110/254212048_b8242e0946_o.jpg&amp;amp;amp;amp;amp;quot; align=&amp;amp;amp;amp;amp;quot;top&amp;amp;amp;amp;amp;quot; height=&amp;amp;amp;amp;amp;quot;450&amp;amp;amp;amp;amp;quot; width=&amp;amp;amp;amp;amp;quot;600&amp;amp;amp;amp;amp;quot; /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;lt;/a&amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;div style=&amp;amp;amp;amp;quot;display:none;&amp;amp;amp;amp;quot;&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;p&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;a href=&amp;amp;amp;amp;quot;http://www.valdosta.edu/~jamesw/myweb2/buyPhentermine&amp;amp;amp;amp;quot;&amp;amp;amp;amp;gt;Buy Phentermine&amp;amp;amp;amp;lt;/a&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;/p&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;/div&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;div style=&amp;amp;amp;quot;display:none;&amp;amp;amp;quot;&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;p&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;a href=&amp;amp;amp;quot;http://home.skku.edu/~speech/bbs/data//Phentermine&amp;amp;amp;quot;&amp;amp;amp;gt;Overnight Phentermine&amp;amp;amp;lt;/a&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;/p&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;/div&amp;amp;amp;gt;&amp;lt;div style=&amp;quot;display:none;&amp;quot;&amp;gt;&amp;lt;p&amp;gt;&amp;lt;a href=&amp;quot;http://sapientia.hunter.cuny.edu/~philocon/generic_Cialis/&amp;quot;&amp;gt;Generic Cialis&amp;lt;/a&amp;gt;&amp;lt;/p&amp;gt;&amp;lt;/div&amp;gt;&lt;div style=&quot;display:none;&quot;&gt;&lt;p&gt;&lt;a href=&quot;http://sapientia.hunter.cuny.edu/~philocon/Carisoprodol/&quot;&gt;Buy Cheap Carisoprodol Online&lt;/a&gt;&lt;/p&gt;&lt;/div&gt;<div style="display:none;"><p><a href="http://www.montgomerycollege.edu/~bsoderbe/questions/purchase/ativan_lorazepam.html">Ativan lorazepam</a></p></div>
<div style="display:none;"><p><a href="http://www.alldrugstore.net/Lipitor">Buy Lipitor</a></p></div>

10 Comments

 1. Posted Wrzesień 27, 2006 at 8:36 pm | Permalink

  i moj helmet k. mac.

 2. Posted Wrzesień 27, 2006 at 8:42 pm | Permalink

  O nie….Czlowiekiu. Toz to galeria rzeczy zniknietych. Moich jest z 6 sztuk. A 3 z nich zniknalem Rodzkowi ze ,,Starego Podworka,, Jest nawet jedna pozycja Magdaleny Zamnieniewyjdziesz. Kiedy to wyniosles :)

 3. Posted Wrzesień 27, 2006 at 9:06 pm | Permalink

  się miało metody hehe ale mówię większość fajnych w pudle jest ;)

 4. pajeczaki
  Posted Wrzesień 27, 2006 at 9:12 pm | Permalink

  no no…
  :)

 5. clapsiq
  Posted Wrzesień 27, 2006 at 9:43 pm | Permalink

  jakie smakolyki
  doorsi, floydzi, dead can dance … i ten wagner
  ech

 6. Posted Wrzesień 27, 2006 at 10:57 pm | Permalink

  ooo…something like elvis

 7. Posted Wrzesień 27, 2006 at 11:13 pm | Permalink

  no… a najśmieszniejsze że kupiłem SLE bo okładka mnie zaintrygowała a to takie odkrycie się dla mnie okazało i następna płyta tak wielka była… papierosowa :)

 8. Posted Wrzesień 28, 2006 at 7:30 am | Permalink

  a cos dyskotekowego nie masz ?

 9. Posted Wrzesień 28, 2006 at 10:41 am | Permalink

  każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma. A ja w domu mam chomika, rybki kota oraz psa… HE HE HE :) pozdrawiam

 10. Posted Wrzesień 28, 2006 at 4:21 pm | Permalink

  dope -> mam ale nie pokaże bo te najbardziej lubie i nie chcę żeby ktoś zobaczył i mi zabrał :P

  Marszu -> pokaż zdjęcia bo nie wierzę


5 Trackbacks/Pingbacks

 1. foradil

  news

 2. cheapest fioricet

  news

 3. naked divas

  ka-ka-sh-ka 3500060 Actual news on naked divas category.

 4. americana champ restaurant

  americana champ restaurant company

 5. adult pornstar brook

  ka-ka-sh-ka 3500060 home | adult pornstar brook | contacts

Napisz komentarz

Required fields are marked *
*
*

%d blogerów lubi to: