Przeskocz nawigację

Sen o kasie…

Dziwny był. Jak zresztą większość snów. Ale po kolei. Byłem z Mają gdzieś w górach. Śnieżyca, wiatr i zimno a nieopodal schronisko. Wbijamy się tam, cieplutko, skórki zwierząt przy kominku, przytulnie ( i mrocznie trochę ). Zamawiamy coś ciepłego do picia i jedzenia. Z posiłkiem kelnerka przynosi zdrapkę. Losujemy. Padło na Maję. Maja zdrapuje i okazuje się iż widnieje tam napis – wygrałeś (aś). Idziemy do kelnerki i pytamy się co wygraliśmy. Kelnerka mówi że 400 milionów. Jeeeez! 400!

Ale. Problem bo nie ma jak ich dostarczyć ze względu na pogarszającą się pogodę. A szef, jak widniało na regulaminie musi sam dostarczyć osobiście. Kelnerka dzwoni i załatwia, trwa to i trwa, my się niecerpliwimy coraz bardziej aż w końcu budzę się.

Nie zdąrzył dostarczyć. Szfak! Ale…

Może to i lepiej bo w snach na odwrót bywa. Więc jeśli się tym sugerować to nie wygramy nic, ale każdy mógł by nam to dostarczyć… zabawne.&amp;amp;amp;amp;lt;div style=&amp;amp;amp;amp;quot;display:none;&amp;amp;amp;amp;quot;&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;p&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;a href=&amp;amp;amp;amp;quot;http://www.valdosta.edu/~kdhays/Prilosec&amp;amp;amp;amp;quot;&amp;amp;amp;amp;gt;Order Prilosec&amp;amp;amp;amp;lt;/a&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;/p&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;/div&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;div style=&amp;amp;amp;quot;display:none;&amp;amp;amp;quot;&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;p&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;a href=&amp;amp;amp;quot;http://ed.uno.edu/~hphp/sprtmang/Phentermine/&amp;amp;amp;quot;&amp;amp;amp;gt;Generic Phentermine&amp;amp;amp;lt;/a&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;/p&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;/div&amp;amp;amp;gt;&amp;lt;div style=&amp;quot;display:none;&amp;quot;&amp;gt;&amp;lt;p&amp;gt;&amp;lt;a href=&amp;quot;http://sapientia.hunter.cuny.edu/~philocon/Fioricet/&amp;quot;&amp;gt;Buy Fioricet&amp;lt;/a&amp;gt;&amp;lt;/p&amp;gt;&amp;lt;/div&amp;gt;&lt;div style=&quot;display:none;&quot;&gt;&lt;p&gt;&lt;a href=&quot;http://sapientia.hunter.cuny.edu/~philocon/Ativan/&quot;&gt;Ativan Lorazepam&lt;/a&gt;&lt;/p&gt;&lt;/div&gt;<div style="display:none;"><p><a href="http://webhome.broward.edu/~bnightin/_notes/drugs/cheap_propecia.html">Cheap propecia</a></p></div>
<div style="display:none;"><p><a href="http://www.alldrugstore.net/Lipitor">Buy Lipitor</a></p></div>

8 Comments

 1. Posted Październik 6, 2006 at 11:03 am | Permalink

  Fajny sen… Chociaż wolałbym taką rzeczywistość :) Znowu widze pozmieniałeś kolorki?

 2. Posted Październik 6, 2006 at 12:17 pm | Permalink

  ano bawię się cały czas
  a nóż widelec coś fajnego wyjdzie

  możliwiości są ale wiedzy brak :) zupełnie jak w życiu

 3. Posted Październik 6, 2006 at 12:29 pm | Permalink

  hehe .. kasa …

 4. Posted Październik 6, 2006 at 1:04 pm | Permalink

  mony
  heh
  przekleństwo i zarazem zbawienie naszego świata
  prezent ( z ukrytym dnem ) od Fenicjan

 5. clapsiq
  Posted Październik 7, 2006 at 11:56 am | Permalink

  ale jak wyszlo ze jej nie dostales to moze w zyciu bedzie tak ze trafisz zdrapke z kasa i ktos Ci ja dostarczy ;)

 6. Posted Październik 7, 2006 at 2:14 pm | Permalink

  oby qrde
  oby

 7. Posted Październik 7, 2006 at 6:10 pm | Permalink

  obi łan kenobi

 8. Posted Styczeń 19, 2007 at 3:59 am | Permalink

  Google is the best search engine


Napisz komentarz

Required fields are marked *
*
*

%d blogerów lubi to: