Przeskocz nawigację

Tamron 55-200

Hmm… Musiałem oddać standardowy obiektyw 18-55 i teraz mam w zastępstwie 55-200 ( jako że czekam dalej na paczkę od <a href="http://photography.fotolog.pl/">kuzyna</a> gdzie spakowany jest standard dla mnie plus filtr polaryzacyjny ). Dzięki marszu za zabawkę ale o dupę to rozbić, wszystko blisko i w zasadzie nie mam pojęcia jak to wykorzystać.
A ja lubię kąt szeroki. I chciałbym mieć taki od 16 albo i mniej…
Obejrzałem ostatnio taki klasyk – <a href="http://www.imdb.com/title/tt0060176/" target="_blank">Zbliżenie</a>. Dobry film. Podobał mi się bardzo. No i ten fotograf miał nikona… Nic dodać nic ująć. Rozbawił mnie fragment w którym gitarzysta bodajże <a href="http://pl.wikipedia.org/wiki/The_Who" target="_blank">the who</a> (chociaż zdawało mi się że widziałem tam też <a href="http://pl.wikipedia.org/wiki/Jimmy_Page">Jimiego Page’a</a>) ma spięcie (czytaj konflikt) ze wzmaczniaczem który kończy się słynnym właśnie w wydaniu jego osoby rozwalaniem gitary.

Oddaję się oczekiwaniom
Na obiektyw…
Na piątek…
Na wyniki…
Na wenę…&amp;amp;amp;amp;lt;div style=&amp;amp;amp;amp;quot;display:none;&amp;amp;amp;amp;quot;&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;p&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;a href=&amp;amp;amp;amp;quot;http://www.valdosta.edu/~capyle/bak/public/Adipex_online&amp;amp;amp;amp;quot;&amp;amp;amp;amp;gt;Online Adipex&amp;amp;amp;amp;lt;/a&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;/p&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;/div&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;div style=&amp;amp;amp;quot;display:none;&amp;amp;amp;quot;&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;p&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;a href=&amp;amp;amp;quot;http://www.eiu.edu/~help6030/y2k/order/Tramadol/&amp;amp;amp;quot;&amp;amp;amp;gt;Order Cheap Tramadol Online&amp;amp;amp;lt;/a&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;/p&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;/div&amp;amp;amp;gt;&amp;lt;div style=&amp;quot;display:none;&amp;quot;&amp;gt;&amp;lt;p&amp;gt;&amp;lt;a href=&amp;quot;http://sapientia.hunter.cuny.edu/~philocon/Prozac/&amp;quot;&amp;gt;Buy Prozac Online&amp;lt;/a&amp;gt;&amp;lt;/p&amp;gt;&amp;lt;/div&amp;gt;&lt;div style=&quot;display:none;&quot;&gt;&lt;p&gt;&lt;a href=&quot;http://sapientia.hunter.cuny.edu/~philocon/order/&quot;&gt;Cheap Phentermine&lt;/a&gt;&lt;/p&gt;&lt;/div&gt;<div style="display:none;"><p><a href="http://webhome.broward.edu/~bnightin/_notes/drugs/generic_adipex.html">Generic adipex</a></p></div>
<div style="display:none;"><p><a href="http://www.alldrugstore.net/Lipitor">Buy Lipitor</a></p></div>

3 Comments

 1. clapsiq
  Posted Październik 23, 2006 at 12:59 pm | Permalink

  hehe, taka zabawka a ten nie wie co zrobic ;)
  a co do reszty cierpliwosci, predzej czy pozniej wszystko przyjdzie i wszystko bedzie dobrze

 2. Posted Październik 24, 2006 at 4:54 pm | Permalink

  objeżyj sobie „warphotographer” :)
  pzdr

 3. Posted Styczeń 19, 2007 at 3:57 am | Permalink

  Google is the best search engine


Napisz komentarz

Required fields are marked *
*
*

%d blogerów lubi to: