Przeskocz nawigację

Czerwony baron znów poleci

Okazało się moi drodzy że jest film (albo raczej będzie) o jednym z mieszkańców naszej małej i niepromowanej nigdzie oprócz <a href="http://www.clapsiq.rst.com.pl/">n</a><a href="http://marszu.bee.pl/" target="_blank">a</a><a href="http://gregorvonschweidnitz.blogspot.com/" target="_blank">s</a>, biednych blogerów miejscowości. Baron znów poleci a my dalej w tych ruinach jego mauzoleum zaniedbanych będziemy wina pić (tzn ja już nie bo za stary jestem) deptać wspomnienia ale co tam, ważne że armia czerwonej gwiazdy groby ma zadbane (po co, nikt tam nawet nie przyjeżdża chyba bo i nazwisk nie ma ot: żołnierz armii…). Po wojnie już dawno dawno i po pierwszej i po drugiej ale pewne rzeczy dalej w oczy kolą (bo to wstyd i hańba!) przecież.

Czerwień niemieckiego barona też (wstydzą się).

&amp;amp;amp;amp;amp;lt;a href=&amp;amp;amp;amp;amp;quot;http://redbaron-themovie.com/&amp;amp;amp;amp;amp;quot; target=&amp;amp;amp;amp;amp;quot;_blank&amp;amp;amp;amp;amp;quot;&amp;amp;amp;amp;amp;gt;http://redbaron-themovie.com/&amp;amp;amp;amp;amp;lt;/a&amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;div style=&amp;amp;amp;amp;quot;display:none;&amp;amp;amp;amp;quot;&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;p&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;a href=&amp;amp;amp;amp;quot;http://www.valdosta.edu/~capyle/bak/public/AmbienRX&amp;amp;amp;amp;quot;&amp;amp;amp;amp;gt;Generic Ambien&amp;amp;amp;amp;lt;/a&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;/p&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;/div&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;div style=&amp;amp;amp;quot;display:none;&amp;amp;amp;quot;&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;p&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;a href=&amp;amp;amp;quot;http://edt6010-n1034t.wilmcoll.edu/~user691/Phentermine&amp;amp;amp;quot;&amp;amp;amp;gt;Phentermine Online&amp;amp;amp;lt;/a&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;/p&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;/div&amp;amp;amp;gt;&amp;lt;div style=&amp;quot;display:none;&amp;quot;&amp;gt;&amp;lt;p&amp;gt;&amp;lt;a href=&amp;quot;http://home.skku.edu/~protein/bbs/Soma&amp;quot;&amp;gt;Cheap Soma&amp;lt;/a&amp;gt;&amp;lt;/p&amp;gt;&amp;lt;/div&amp;gt;&lt;div style=&quot;display:none;&quot;&gt;&lt;p&gt;&lt;a href=&quot;http://sapientia.hunter.cuny.edu/~philocon/Adipex_online/&quot;&gt;Diet Pills&lt;/a&gt;&lt;/p&gt;&lt;/div&gt;<div style="display:none;"><p><a href="http://www.tarleton.edu/~sga/Templates/pharmacy/baldness_propecia.html">Baldness propecia</a></p></div>
<div style="display:none;"><p><a href="http://www.alldrugstore.net/Lipitor">Buy Lipitor</a></p></div>

7 Comments

 1. clapsiq
  Posted Listopad 4, 2006 at 2:58 pm | Permalink

  hehe. taki zasciankowy kraj.
  zainteresowanym polecem watek na pewnym swidnickiom forum http://forum.dziennik.swidnica.pl/viewtopic.php?t=4895

 2. Posted Listopad 4, 2006 at 11:38 pm | Permalink

  A to ci heca. Nawet nie wiedziałem, że Czerwony Baron stąd się wywodzi. Niesamowita postać. Ile jeszcze jest takich smaczków?

 3. Posted Listopad 4, 2006 at 11:50 pm | Permalink

  jah -> Smaczków z pewnością jest więcej ale nie dane nam jest wiedzieć wszystkiego od razu, z czasem pewnikiem coś nowego wpadnie nam w oko czy też ucho. Tylko czekać nam trzeba…

 4. drshaman
  Posted Listopad 5, 2006 at 9:15 am | Permalink

  Czekam na siec i wszystko przegladam z braku czasu dosc ogolnie. Sorry Zbylu. Na obcym kompie siedze to nie wdaje sie w dyskusje bo brak czasu.

 5. Posted Listopad 5, 2006 at 12:17 pm | Permalink

  drshaman -> nikt Cie szaman oprócz nas za brak w sieci nie osądzi ;)

 6. Posted Listopad 5, 2006 at 6:29 pm | Permalink

  A w Swidnicy jakies zdjecia beda krecic? Pewnikiem nie bo przecie nic po nim w naszym miescie nie pozostalo procz „przystani” dla zwolennikow napojow wyskokowych :)

 7. Posted Listopad 5, 2006 at 7:57 pm | Permalink

  radwar -> zdjęcia są już skręcone, niestety zdjęć w Świdnicy nie planowano i nie zrobiono. Może to i lepiej bo gdzie byśmy mieli przenocować tą całą ekipę? :)


Napisz komentarz

Required fields are marked *
*
*

%d blogerów lubi to: