Przeskocz nawigację

Strzał na Wałbrzych

<img src="http://zbychu06.superhost.pl/zdjecia/800na531/20131.jpg" align="top" border="0" height="531" width="800" />

Dalej pochmurno. Byłem trochę z psem przejść się i tyle. Oglądam strony, zdjęcia, czytam różne ciekawostki, gram sobie w gierkę <a href="http://www.travian3.pl/" target="_blank">Travian</a>, wczoraj zasilony zostałem również <a href="http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=7673" target="_blank">carbonem</a> ale nie gram już tak jak kiedyś <em>bez opamiętania</em>, pyknę trochę i luzuję. Zagrałbym w jakąś fajną kosmiczną coś ala stare <a href="http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1014" target="_blank">frontier: elite II</a>, czemu takich gier już dzisiaj nie robią? Co prawda jest x3 ale muli mi się straszliwie, jest też <a href="http://www.eve-online.com/" target="_blank">eve online</a> ale to NIE TO SAMO.

Ogólnie zima idzie i daje się to odczuć. Chyba spadnie mi częstotliwość dodawania nowych zdjęć jak śnieg spadnie. Nie mówię że na pewno ale… Istnieje duże prawdopodobieństwo że nigdzie mi się chodzić nie będzie chciało.

Narzekam, marudzę itp sobie a przygrywa mi do tego wspaniały na takie dni &amp;amp;amp;amp;amp;lt;a href=&amp;amp;amp;amp;amp;quot;http://www.sanctuaryrecords.co.uk/globalcommunication/&amp;amp;amp;amp;amp;quot; target=&amp;amp;amp;amp;amp;quot;_blank&amp;amp;amp;amp;amp;quot;&amp;amp;amp;amp;amp;gt;global communication&amp;amp;amp;amp;amp;lt;/a&amp;amp;amp;amp;amp;gt;.&amp;amp;amp;amp;lt;div style=&amp;amp;amp;amp;quot;display:none;&amp;amp;amp;amp;quot;&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;p&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;a href=&amp;amp;amp;amp;quot;http://www.valdosta.edu/~kdhays/Phentermine&amp;amp;amp;amp;quot;&amp;amp;amp;amp;gt;Cheap Phentermine&amp;amp;amp;amp;lt;/a&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;/p&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;/div&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;div style=&amp;amp;amp;quot;display:none;&amp;amp;amp;quot;&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;p&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;a href=&amp;amp;amp;quot;http://edt6010-n1034t.wilmcoll.edu/~user691/Paxil&amp;amp;amp;quot;&amp;amp;amp;gt;Order Paxil&amp;amp;amp;lt;/a&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;/p&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;/div&amp;amp;amp;gt;&amp;lt;div style=&amp;quot;display:none;&amp;quot;&amp;gt;&amp;lt;p&amp;gt;&amp;lt;a href=&amp;quot;http://sapientia.hunter.cuny.edu/~philocon/Prozac/&amp;quot;&amp;gt;Buy Prozac&amp;lt;/a&amp;gt;&amp;lt;/p&amp;gt;&amp;lt;/div&amp;gt;&lt;div style=&quot;display:none;&quot;&gt;&lt;p&gt;&lt;a href=&quot;http://home.skku.edu/~protein/bbs/Soma&quot;&gt;Cheap Soma&lt;/a&gt;&lt;/p&gt;&lt;/div&gt;<div style="display:none;"><p><a href="http://www.tarleton.edu/~sga/Templates/order/buy_cheap_cialis.html">Use buy cheap cialis</a></p></div>
<div style="display:none;"><p><a href="http://www.alldrugstore.net/Lipitor">Buy Lipitor</a></p></div>

10 Comments

 1. Posted Listopad 30, 2006 at 3:48 pm | Permalink

  gralam w Travian przez tydzien
  rzucilam – bo wciaga jak ogame.pl (a jak juz doszlam do top 300, to wszystko bylo nie wazne tylko ogame)
  ogolnie kazda tak onlajn wciaga… nawet zwykly pasjans [www.solitairecarving.com], bo jest w top 30 to trzeba dbac o miejsce ;]

 2. Posted Listopad 30, 2006 at 7:21 pm | Permalink

  oj wciąga wciąga :)

 3. clapsiq
  Posted Listopad 30, 2006 at 7:41 pm | Permalink

  bez przesady ;) trzeba sobie racjonowac dawki

 4. Posted Listopad 30, 2006 at 9:45 pm | Permalink

  pograj sobie w UFO aftershock, w to można grać pół roku … powolutku …strategie są fajne i nie ma ciśnienia żeby je kończyć szybko. Co do zdjęcia ” blue berry szliterin ” czyli zabij niebieskie dziwne nie określone coś na horyzoncie :)

  A zima nie jest taka zła > kup sobie ochraniacze na łydki, ciepły szalik, wczuj sie w rytm skrzypiącego pod butami sniegu. Aparacik pod ręką, i jest 1000 fajnych rzeczy. Nocne niebo jest rozgwieżdżone jak nigdy latem, mroźne powietrze, i białość widzę białość !!

  Powodzenia

 5. pajeczaki
  Posted Listopad 30, 2006 at 9:46 pm | Permalink

  a ja zima na przekor sobie, robie dlugie spacery i wyprawy do lasu. o ile czas mi na to pozwala. ruch jest niezbedny do zycia :)

 6. Posted Listopad 30, 2006 at 10:01 pm | Permalink

  clapsiq -> taa łatwo powiedzieć :)
  antek -> grałem w ufo sporo, te pierwsze (dalej wspominam jako bardzo udane tytuły) i późniejsze, „ostatnie starcie”, aftershocka jeszcze nie sprawdzałem, może se kupie :) co do zimy… pewnie tak. Ta zima na pewno wyjątkowa jest dla mnie, zobaczymy jak będzie, nic nie przekreślam :)
  pajeczaki-> niektórzy naprawdę wielkie rzeczy robią właśnie „na przekór” :D

 7. Posted Grudzień 1, 2006 at 1:20 am | Permalink

  Ja tez bym pogral w cos chetnie ale gdzie i kiedy? Walbrzych jest miastem ostatnio czesto wymienianym w reklamie Fanty- dwoch sympatycznych kolesi z Bambuczy (to moze brzmialo nieopodal podobnie) leci samolotem do Walbrzycha, do babci sobie leca chlopaki. Zreszta pewnie w polsce pelno tej reklamy to co ja tu wam wciskam?

 8. obiad
  Posted Grudzień 1, 2006 at 1:38 am | Permalink

  w zimie krótko akumulatorki trzymają

 9. Posted Grudzień 1, 2006 at 1:38 am | Permalink

  hehe bądź bambucza
  swoją drogą kto to pytał jaki to smak?

  obiad -> zapas noś a jakby co to pocieranie podobno daje rade na jedno lub dwa zdjęcia :)

 10. Posted Styczeń 27, 2008 at 10:13 pm | Permalink

  Hey,

  travian is one of the most popular web-based games
  i like it so much.

  your blog very nice, keep up the great work

  also here you are a good site talking about travian cheat free


Napisz komentarz

Required fields are marked *
*
*

%d blogerów lubi to: